„Czarowna Walizka” to projekt specyficzny: wymiarowi handlowemu (sklep) towarzyszy „zamknięty” w osobnym dziale zbiór aktualizowanych tekstów z podróży moich i moich dostawców.
Sklep to przestrzeń spotkań
z rzeczami. Bowiem one rodzą się, żyją, odchodzą, dzielą
z ludźmi los; są afirmowane, ale też wykluczane
i zapominane przez nas.
„Czarowna Walizka” proponuje Wam przedmioty piękne, interesujące, zadziwiające, pamiątki moich podróży; rzeczy będące znakiem obecności i akceptacji tego co tam gdzieś dalej, gdzie indziej odnalazłam.
0 szt. - 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

Wydarzenia

Wystawa: Nie tylko petanka..W kręgu haftów regionalnych.Łowickie
Łódzki Dom Kultury, Muzeum Archeologiczne i  Etnograficzne w Łodzi oraz Muzeum w Łowiczu zapraszają na wystawę pt. "Nie tylko petanka... W kręgu haftów regionalnych. Łowickie".   Na wernisaż wystawy, który odbędzie się 6 XI 2014 r. o godzinie 17 zaprasza Galeria Nowa ŁDK (przy ulicy Traugutta 18 w Łodzi).   Ekspozycję można obejrzeć do 22 XI 2014 r.     Projekt "Nie tylko petanka... W kręgu haftów regionalnych. Łowickie" ma na celu zachowan..
Wystawa : Józef Chełmowski (1934 – 2014). In memoriam
Muzeum Zachodnio - Kaszubskie w Bytowie zaprasza na wystawę pt. "Józef Chełmowski (1934 – 2014). In memoriam" , poświęconą twórczości jednego z najwybitniejszych polskich artystów ludowych.   Ekspozycja potrwa do końca grudnia 2014 roku.     Więcej informacji odnajdziecie Państwo na stronie internetowej muzeum:     http://www.muzeumbytow.pl                ..
Jarmark Św. Dominika
Od 26 lipca do 17 sierpnia 2014 roku Czarowną Walizkę mogliście spotkać Państwo podczas Jarmarku Św. Dominika w Gdańsku.   Szanowni Klienci! Bardzo dziękujemy za piękny i magiczny czas spędzony w Gdańsku. Jest nam niezwykle miło, że czarowne przedmioty spotkały się z Państwa uznaniem. Dzięki Wam wierzymy, że prawdziwą sztukę ludową uda się ocalić od zapomnienia. Do zobaczenia za rok podczas Jarmarku i być może niebawem w stacjonarnym sklepie w Trójmieście!   ..
0 komentarzy
Kiermasz Rękodzieła, Łódź
7 i 8 grudnia 2013 r. Czarowna Walizka uczestniczyła w Kiermaszu Rękodzieła w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.   Dziękujemy Organizatorom Kiermaszu za możliwość prezentacji naszych przedmiotów w tej wyjątkowej, pofabrycznej przestrzeni.                           ..
Kiermasz Rękodzieła, Kraków
W dniach 12 - 13 października Czarowną Walizkę mogliście Państwo spotkać w CH M1 w Krakowie.   Oto kilka fotografii przedstawiających nasze stoisko podczas Kiermaszu Rękodzieła:                                 ..
Kiermasz rękodzieła w Tarnowie
21 i 22 września 2013 r. Czarowna Walizka uczestniczyła w "Kiermaszu Rękodzieła" w Galerii Tarnovia.   Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.   Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu przygotowaliśmy kilka fotografii naszego kramu:                                    ..
Jarmark Jakubowy, Szczecin
W dniach 25- 28 lipca 2013 r. Czarowna Walizka uczestniczyła w Jarmarku Jakubowym w Szczecinie.     W pięknej, choć uplanej atmosferze opowiadaliśmy zainteresowanym Gościom o przedmiotach, które zgromadziliśmy w naszym sklepie.     Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko.     Zapraszamy za rok.                   &nbs..
Światowe Dni Bajki, Ostróda
31 maja - 2 czerwca 2013 r. Czarowna Walizka uczestniczyła w Międzynarodowym Kiermaszu "W Życiu jak w Bajce" w Ostródzie.   Dziękujemy wszystkim Gościom Światowych Dni Bajki za odwiedzenie naszego niewielkiego kramu.   Oto kilka fotografii stoiska.               ..
Jarmark Spalski
24/04/2013Jarmark Spalski
21 kwietnia 2013 roku Czarowna Walizka uczestniczyła w Jarmarku Spalskim.   Był to nasz debiut.   Dla tych, którzy nie mogli odwiedzić naszego stanowiska przygotowaliśmy kilka fotografii.   Zapraszamy do obejrzenia!   ..